Tvorba webu - od návrhu až po hotové stránky. statické webové stránky vhodné prezentaci bez velkých technických nároků. Cenově dostupné stránky vynikají zajímavým designem, odstupňování ceny dle náročnosti a obsahu webu.

 >> Vyberte si jaké stránky potřebujete        >> Podklady nezbytné pro tvorbu stránek        >> Ceník

 Ukázky návrhů i realizací webových stránek:

    


Jaké stránky
nabízíme a které jsou pro Vás nejvhodnější?

Nabízíme dva druhy webových stránek - stránky s administračním systémem (CMS) a statické stránky bez administrce. Co to znamená?

Statické webové stránky jsou na pohled stejné jako stránky s CMS, rozdíl poznáte pouze Vy, jako správce stránek.
Statické stránky jsou výrazně levnější než stránky s CMS, nevýhodou je složitější způsob aktualizace obsahu. Aktualizace můžete provádět sami pomocí potřebného softwaru, nebo zadávat aktualizace mě, či komukoliv jinému, kdo zná základy úprav webových stránek v html.
Cena statických webových stránek: 4.500,-            > více podrobností v ceníku

Webové stránky s administračním systémem CMS - předností je snadná aktualizace on-line, přímo přes Váš prohlížeč. Jako administrátor můžete snadno a intuitivně přidávat novinky, editovat text, přidávat nebo upravovat fotogalerie, atd. V budoucnu tedy ušetříte za aktualizace stránek.
Cena webových stránek s CMS: 7.600,-                   > více podrobností v ceníku


Jaké podklady je třeba předem nachystat?

- Zřízený webhosting a doména
- přístupové informace pro FTP
- veškeré texty, které půjdou na web, důkladně zkontrolované po věcné i gramatické stránce.
- struktura obsahu, tzn. kolik položek menu (podstránek) budou stránky obsahovat. Např: úvod, nabídka, galerie, kontakt.
- fotografie, obrázky, příp. loga, které budou součástí grafiky stránek
- ideální je popis Vašich představ o vzhledu, preferované nebo naopak neoblíbené barvy, odkazy na stránky, které se Vám líbí

Ceny a postup práce

Ceny stránek a služeb navíc najdete v ceníku.
Neplatíte za něco, co jste ještě neviděli, a nestane se Vám, že byste dostali nefunkční nebo nehotový web:
Poté, co od Vás dostanu výše uvedené podklady, začnu pracovat na návrhu vzhledu stránek. Ten Vám pošlu k odsouhlasení, a teprve až budete s designem budoucích stránek spokojeni, zaplatíte zálohu (1/2 celkové částky). Zbytek platby je splatný, až budou stránky kompletně hotové a zprovozněné na internetu.